View Single Post
Stary 21-05-2014, 11:17   #184
atomic
ford::beginner
 
Avatar atomic
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 16-03-2012
Skąd: Świdnica
Model: FORD MONDEO MK5 VIGNALE
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 28
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Ponad dwa lata temu po zakupie Mundka 08 miałem problem z podłączeniem iPhone do NX-a. Po wymianie modułu BT\VC na BT\VC\USB po modyfikacji wiązki przy użyciu dodatkowego dedykowanego kabla udało mi się to zrobić (też jest cały wątek na forum). Potem nowy soft do NX i wszystko zaczęło banglać już po USB. Pozostał tylko jeden problem brak wyświetlania utworów na C+ i brak streamingu muzyki po BT.

Próbowałem zgłębić temat upgrade softu do mojego C+ ale wszyscy pisali, że mam za stara wersje C+ , nie da się nic z tym zrobić i działa to tylko z nowszym softem na nowszym C+. I tu po 2 latach światłeko w tunelu.
Dla tego nie mogę wyjść z podziwu dla kolegi Oriona. Mam do niego jak i innych zaangażowanych forumowiczów wielki szacun za chęci, czas i zacięcie. Kwestie wizualne i funkcjonalne przedstawiają się rewelacyjne.

Nie miałem do tej pory styczności z nowszym C+ i nowszym softem i będąc w temacie laikiem nieśmiało chciałem zapytać czy mogę liczyć na powyższe funkcjonalności (lista utworów na C+ i streaming BT) w modyfikowanym sofcie do przed lifta.

Ostatnio edytowane przez atomic ; 21-05-2014 o 11:35
atomic jest offline   Odpowiedź z Cytatem