View Single Post
Stary 16-05-2014, 14:32   #1228
Laser-RUS
ford::average
 
Avatar Laser-RUS
 
Zarejestrowany: 11-10-2011
Skąd: Rosja
Model: S-Max Titanium Sport
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: 2,5T i 2,2TDCI-testy,opinie,chipowanie

Cytat:
Napisał Adi_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki koledzy. Mam jeszcze jedno pytanie do was czy gdzybscie jeszcze raz kupowal auto wybrali byscie inny silnik albo inne auto ?
Cytat:
Napisał mayek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiesz co jeśli przyjdzie mi wymienić S-maxa to nie wiem co wybiorę bo byłby to mój 3 S-max w tej budzie
Pierwszy to był 2.0 TDCi 140 km platinum x, jak sie przesiadlem do aktualnego 2.2 TDCi 200km titanum S to sie cieszylem lepszym silnikiem i lepszym wyposażeniem a teraz to nie wiem czy znowu S-max ale lepszego auta za te pieniądze cieżko znaleźć może padnie na S-maxa 2.0 TDCi 163 km z PS a może Sharan albo Rav4
Na razie nie widze zadnych alternatyw - wiec moj dzisiejszy wybor 2.2 TDCI 200 ze skrzynia reczna w wersji TitS. Poprzednio mialem tez esia TitS, ale 2.5T (tez po zmianachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

P.S. Moj pali w mescie okolo 9.5-10, poza miastem okolo 7, na trasie okolo 8-8.5 (predkosc 150-160)

P.S. Po chipie spalanie sie zmniejszylo, jak zreszta na wszystkich poprzednich i obecnych autach.
Laser-RUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem