Temat: [Mondeo 2000-2007] Opinia o 2.0 TDCi
View Single Post
Stary 08-05-2014, 14:15   #29
marcino82-82
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: mondeo kombi
Silnik: tdci 130km
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Opinia o 2.0 TDCi

Witam i ja się podzielę opinia o moim mondku, jest to moje drugie mondeo, wcześniej miałem MK1 1,8 benzyn zgazowana rok 96, super auto jeździłem nim przez 7 la w ciągu tych 7 lat z większych usterek zrobiłem sprzęgło i uszczelkę pod głowica wyszła jazda na gazie, sprzęgło wymogła wymiany z racji przebiegu cena łącznie za uszczelkę i sprzęgło około 2400, teraz tym autem jeździ brat i jest zadowolony, niestety po zimie dostało trochę po blacharce,to tak w wielkim skrócie, teraz posiadam mondeo MK3 TDCi 130km rok 2005 auto zakupiłem w tamtym roku pod koniec zimy, auto posiadło pełną dokumentacje i pochodziło z polskiego salonu. Przebieg 200tyś, blacharsko OK. Pojeździłem 5 miesięcy i niestety dorwało mnie wymiana układu paliwowego wtryski +pompa, kosztowało mnie to 6tyś, ale się tego prędzej czy pożnie spodziewałem z tym że nie tak szybko i dokładnie jak moi przedmówcy wszystko zależy jak się o auto dba, jak kupisz zjechane to będą tylko koszty, ale znowuż nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, następne auto też będzie mondeo ale MK4
marcino82-82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem