View Single Post
Stary 22-04-2014, 00:11   #136
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 906
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Tak jak obiecywałem już wcześniej udało mi się w końcu znaleźć trochę czasu i przeniosłem mój niewielki upgrade do wersji 1122.
Tym razem soft nie zakończył żywotu na biurku tylko trafił do mojego maxia.

Jako ciekawostkę powiem iż program converse+ posiada więcej motywów niż jest to wyświetlane w menu. Dla każdego motywu z menu fizycznie są dwa warianty: dzienny i nocny.
Są one zbliżone do siebie (nocne mają bardziej przyciemnione kolory) ale zupełnie niezależne. Ciekawy efekt uzyskałem zamieniając na czarny tylko brązowy motyw dzienny. Po wjechaniu do garażu (światla na auto) automatycznie czarny zmienił się na brązowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

W ten sposób można przygotować taką wersję aby np. w dzień jeździć z niebieskim, a jak się zrobi ciemno automatycznie zmieni się na czarny.
Oczywiście po zamianie obu motywów kolory są zachowane w dzień i nocy.

Na dzień dzisiejszy są więc dwie wersje: 1007 do converse+ przedliftowtch oraz 1122 (czyli najnowszą) do converse+ przejściowych.

Jest to taka namiastka face liftingu, którą można mieć już dziś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i chyba powoli trzeba zacząć się przyglądać temu PDC.

Ps. Ciśnienie nie wyświetla się bo mam jeszcze zimówki bez czujników. Ach ten brak czasu - nawet opon nie ma kiedy zmienić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC04417.jpg (90.4 KB, 546 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04418.jpg (91.3 KB, 517 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04423.jpg (86.8 KB, 522 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04424.jpg (88.2 KB, 521 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04408.jpg (89.3 KB, 517 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04409.jpg (91.1 KB, 470 wyświetleń)
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |

Ostatnio edytowane przez orion512 ; 22-04-2014 o 00:24
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem