View Single Post
Stary 11-04-2014, 11:09   #19
master87
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK3 Titanium/ST
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 38
Domyślnie Odp: Podświetlenie lusterek zewnetrznych -wymiana

Zdjąłem ten plastikowy trójkąt,odkręciłem 3 śrubki i lusterko miałem już w rękach.Ale nie mogłem odpiąć tego przewodu :/ Kostka jest pod boczkiem drzwiowym czy coś przeoczyłem ??
kosteq masz rację. Tak będę chciał zrobić tylko muszę je najpierw wyjąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

----EDIT----
Można odpiąć kostkę bez zdejmowania tapicerki drzwiowej.Wystarczy odkręcić dwie śrubki i delikatnie odchylić boczek.Później
już tylko trochę gimnastyki i wtyczka odpięta.
Co do samych lusterek napiszę dla potomnych żeby nie ściągali czasem lakierowanej osłony.Nie ma takiej potrzeby w przypadku
"reanimacji" przewodów.Jej zdjęcie zupełnie nic mi nie dało. Trzeba jedynie wyjąć wkład lusterka i się trochę pomęczyć z lutownicą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoją drogą dziwne,że tylko te dwa przewody takie popękane... ale nieważne. Ważny jest efekt końcowy - podświetlenie działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez master87 ; 11-04-2014 o 20:28
master87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem