Temat: [Mondeo 2007-2014] jaki rozmiar opon lub kół ?
View Single Post
Stary 10-04-2014, 20:01   #1006
slick
ford::advanced
 
Imię: Mat
Zarejestrowany: 16-06-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 2.5 RS
Rocznik: 2010
Postów: 281
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał dario6273 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi się zawsze trafiały continentale sportcontact2 jak dla mnie rewelacjaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jedzie się jak gokartem do tego samochodu mniejszy rozmiar jak 18 to poraszka wiem bo zimowe mam 16'' i w poprzednim mondku przed liftowym miałem 17'' własnie od focusa i 18'' 235/40 i wszystkie continentale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dla większego bezpieczeństwa twojego i twojej rodziny są 18'' -jedyny minus to cenaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a co do używek to trzeba wybulić trochę wiecej kasy niż przeciętnie i koła beda na 100% sprawne a nie jakieś wyzabkowane czy uszkodzone .Musisz zapłacic więcej ale i tak wyjdzie cię taniej niż nowe z salonuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I w rzadnym komplecie a zjezdziłem wszystkie do końca nie wyzabkowały się w odróznieniu do opon mojego ojca michellin które się wyzabkowały!
Hejka no może opony dobre, ale model już wiekowy i 5-tki są dużo lepsze.

Bump:
Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie. Ostatnio założyłem opony letnie, tylne okazały się zząbkowane i strasznie buczą. Mam pytanie co polecicie w rozmiarze 215/55/16? Na pewno nie wchodzi opcję wyższa klasa cenowa, chodzi mi bardziej o bezpieczną jazdę.
Może coś z Hankooka albo Yokohamy lub Uniroyala za 3 stówki...

Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 14-07-2014 o 14:05
slick jest offline   Odpowiedź z Cytatem