View Single Post
Stary 20-03-2014, 22:59   #93
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 906
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Qurcze to nie wyborcza że codziennie nowe widomości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tombalt dzieci to faktycznie patrzą na świat z zupełnie innej perspektywy.
Teraz jak patrzę na to zdjęcie to te otwarte drzwi rzeczywiście przypominają robota.

A apropo nowinek. Pamiętacie zdjęcia z ogranym na moim converse softem poliftowym. Z nieznanych przyczyn obraz był przesunięty w lewo.
Otóż udało się go wyprosotować. Ładnie to wygląda na przedliftowym sprzęcie.
Chociaż trochę smiesznie wyglądają te podwójne wskaźniki temperatury i paliwa.
Na obrazkach widzice soft 1412 na przedliftowym convere+.

Jak tak sobie patrzyłem na ten czarny motyw w poliftowym sofcie to sobie pomyślałem że takiego motywu brakuje w przediftach.

Oprócz motywu niebieskiego jest tam jeszcze taki jakiś obrzydliwy brązowy którego nigdy nie włączyłem.
Wiele osób skarży się, że converse bije w nocy po oczach. Więc sobie tak pomyślałem, że może by tak ten brązowy motyw wymienić na taki czarny jaki jest w poliftach.

Gdyby wymienić obrazki samochodów i dać czarny motyw to wersja 1007 byłaby prawie nie do odróżnienia od poliftowtch.

Poza tym, gdyby ktoś zakupił sobie nową navi SD, to ona też ma taki czarny motyw. Więc converse+ z takim softem ładnie by się komponował.

Co o tym myślicie?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC04275.jpg (90.4 KB, 753 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04276.jpg (87.7 KB, 733 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Dump11.jpg (12.7 KB, 691 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04280.jpg (98.0 KB, 631 wyświetleń)
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem