View Single Post
Stary 19-03-2014, 20:12   #551
Pzwmichal
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 30-11-2013
Skąd: Gozdnica
Model: Transit
Silnik: 2,4 TDCI 135KM
Rocznik: 2005
Postów: 49
Domyślnie Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń

Cytat:
Napisał jarhel74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odniosę się do 2 ogłoszeń z postu nr 515.

http://import-aut.otomoto.pl/ford-tr...-T4165681.html

http://import-aut.otomoto.pl/ford-tr...-T4151040.html

Kolega z Warszawy albo nie pojechał oglądać, albo nie kupił, bo stoją dalej.
Byłem dzisiaj w tym komisie i widziałem je na żywo. Ogólnie , tak jak myślałem, jest kiepsko. Oba malowane (ale nie przez komis , jak myślałem), po remoncie trochę pojeździły o czym świadczą odpryski od kamyków na masce. Płyta, którą wykończona jest paka już mocno poniszczona, aluminiowe burty idealne (przypuszczam, że komis założył nowe). Moim zdaniem podwozie to tragedia- wszechobecna korozja i to naprawdę zaawansowana, szczególnie w miejscu łączenia z paką. Wygląda, jakby chcieli zamaskować ją i pomalowali na zielono, ale teraz już wszystko wychodzi i całe płaty odpadają. Zawieszenie i boki paki pomalowane czarną , matową farbą (za pomocą pędzla). Wygląda jak bitum do konserwacji podwozia. Tylko wnętrze wygląda przyzwoicie, nie ma jakiś wielkich zniszczeń.
Nie jestem blacharzem, ale dla mnie ta rama wygląda tragicznie. Gdy x-lat temu byłem na przeglądzie Tarpanem mojego ojca, diagnosta czepiał się o rdzę na ramie, a wyglądała lepiej niż ta w transicie. I żeby było śmieszniej, na moje oko ten starszy jest w lepszym stanie.
Obejrzałem kilka aut w tym komisie i naprawdę trudno tam zaleźć coś sensownego, nawet 3-4 latki kiepsko wyglądają (opisywany prze ze mnie biały transit bus dalej stoi). Moim zdanie na ten komis szkoda czasu.
Gdyby ktoś szukał busa i znalazł tą firmę to odradzam. Miejscowość BRALIN pod Kępnem
http://www.import-aut.otomoto.pl
Banda chciwych handlarzy (dość lekkie określenie). Kupiłem od nich Transita w listopadzie. Wszystko pięknie odmalowane, felgi, buda, silnik umyty. Kupiłem go bo miałem bardzo mało czasu na kupno auta i nie miałem za bardzo wyjścia. Zrobiłem 300km i po przyjechaniu do domu cała komora silnika w oleju. Diagnoza - zajechana i cieknąca pompa vacum i pompa wody. Po kilku dniach odwiedziłem wulkanizatora aby sprawdzić opony na bliźniaku. Oponki bardzo piękne na pierwszy rzut oka ale okazały się nacinane i było widać warstwę opasania. Załadowałbym nawet tonę i mógłbym zginąć... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozwolili mi wyjechać od nich z komisu bez jakiegokolwiek zapasu, lewarka, klucza do kół a o gaśnicy, trójkącie już nie wspominam. Tydzień temu wymieniłem kompletne sprzęgło - zajechana od dłuższego czasu dwumasa. Wiedzieli, że mam 300km. Dziwię się, ze tacy ludzie jeszcze handlują.
Większość aut szykują we własnym warsztacie. przyjrzyjcie się tym trzem zielonym transitom.... wszystkie odmalowane od kół po dach..... ehhh brak słów

Bump: Zapomniałem dodać. Bardzo proszę administrację o przestrogę forumowiczów przed tą firmą z BRALINA i jeśli jest to możliwe o podwieszenie. Auta od nich to katastrofa. Szkoda, ze jestem właścicielem jednego z nich bo gdybym miał więcej czasu na zakup to na pewno omijał bym ich szerokim łukiem....
Pzwmichal jest offline   Odpowiedź z Cytatem