View Single Post
Stary 18-03-2014, 15:40   #57
Daho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1,6 benzyna 150KM, 6 biegowa skrzynia - docieranie

Cytat:
Napisał Kris o poranq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Forester to oczywiście fajne autko ale kolega ma i jakoś mi się Kuga bardziej podoba. Właśnie najbardziej mnie interesuje bezproblemowość i multimedia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A Jak się doczytałem to "Sony my ford touch" jeszcze w EU nie jest dostępny więc być może się wstrzymam aż będzie.
Nie znajdziesz nic lepszego w tych pieniądzach. Jak chcesz "bajerów" to Kuga też punktuje. Nowy Qashqai jako FWD manual z "bajerami" jeszcze mógłby Cię zainteresować, ale tam najmocniejszy silnik benzynowy ma chyba ze 115KM...

Ja wybrałem Kugę, bo miałem dobrą ofertę finansową. Do tego możliwość zamówienia ogrzewanej przedniej szyby i ogrzewania postojowego - brawo Ford! Inaczej kupiłbym bardzo proste Subaru XV, bo dopiero tutaj dostaje się prostotę i bezproblemowość/niezawodność. Obawiam się, że Ford taki całkiem bezproblemowy to nie będzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Obym się mylił.
  Odpowiedź z Cytatem