View Single Post
Stary 17-03-2014, 17:30   #47
Kris o poranq
ford::beginner
 
Avatar Kris o poranq
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 24-04-2010
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Model: Ford Kuga II
Silnik: Benzyna 1.5 150PS
Rocznik: 2018
Postów: 22
Domyślnie Odp: 1,6 benzyna 150KM, 6 biegowa skrzynia - docieranie

Cytat:
Napisał Daho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dużego błędu z taką Kugą nie zrobisz. Najtańsza, najżwawsza, przypuszczam też, że najbardziej bezproblemowa. Do tego moża pewnie założyć jeszcze jakiś box z chipem, jeśli masz taką potrzebę.

W zasadzie nie ma na rynku nic równie dużego i szybkiego, żeby to było z sensem. Osobiście interesowałbym się jeszcze Foresterem 2.0, ale to jest już inna bajka i inne potrzeby.
Forester to oczywiście fajne autko ale kolega ma i jakoś mi się Kuga bardziej podoba. Właśnie najbardziej mnie interesuje bezproblemowość i multimedia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A Jak się doczytałem to "Sony my ford touch" jeszcze w EU nie jest dostępny więc być może się wstrzymam aż będzie.

@Jan
Czytałem, dlatego też proszę tutaj o info bo w tamtym wątku jest 77 stron od 2010 roku i w większości o dieslach i 4x4 i automatach.

Mamy obecnie Mondeo w benzynie i jesteśmy bardzo zadowoleni ale auto ma już 7 lat i może czas na zmianę dopóki jest jeszcze coś warte. W salonie mi go rozlicza i to będzie mnie chyba najmniej bolało bo jakby miał mi znowu przyjechać specjalista jeden z drugim i wyszukiwać co w tym aucie jest nie tak to bym zabijał chyba.
__________________
Kuga II 1.5 150( 192 ) KM Ruby Red

Ostatnio edytowane przez Kris o poranq ; 17-03-2014 o 17:37
Kris o poranq jest offline   Odpowiedź z Cytatem