Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 05-03-2014, 11:24   #719
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
...Jesli czytam porownanie samochodow w ostatnim wydaniu motoru, gdzie pisza ze kuga charakteryzuje sie duza iloscia schowkow, to chce aby osoby, ktore ten samochod chca kupic najpierw to sprawdzily same bo ja uwazam, ze ten samochod schowkow prawie nie ma.
W popularnych czasopismach grupa niemieckich marek jest wychwalana i uważana za wzór na podstawie której porównywana jest reszta.
Dlatego do prasy trzeba podejść z dużą rezerwą i osobiście sprawdzić co i jak. Przykład: podawane w prasie dane pojemności bagażnika np. VW Tiguan-a nijak się ma do rzeczywistości. Fotografie wnętrza bagażnika porównywanych samochodów zawsze przedstawiają VW w lepszym świetle (wizualnie jest zawsze większy). Osobista wizyta w salonie dopiero koryguje wydaną przez prasę opinię.

Mnie ilość schowków zadowala. Nie prowadzę życia w samochodzie tylko się nim przemieszczam i to głównie w mieście więc prędkości jakie rozwijam pozwalają na swobodną cichą rozmowę. Jazda trasą z większą prędkością też mi nie przeszkadza nawet podczas rozmów przez bluetooth. Nawet podczas jazdy ponad 160km/h doskonale słyszę słowa żony: zwolnijjjjjjj :-)

Cytat:
...Jesli santa fe pali 13-14 l przy silniku v6 2.7l, i 4 biegowej skrzyni i masie o 40% wyzszej to takie spalanie kugi uwazam za obraze dla tego samochodu.
kolega jeździ Clio 1.2T i pali mu 9-10l. tyle co mnie Kuga. Też jest niepocieszony.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem