Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 05-03-2014, 09:40   #717
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyzwaniem to była rozmowa przy 70km/h w Fiacie 126p. Myślę, że trochę przesadzasz i nie wiem za bardzo na co liczyłeś kupując takie auto. Czytając większość Twoich wpisów ten samochód w ogóle nie spełnia twoich oczekiwań.
Masz pelna racje w swoim osadzie. Wybieralem ten samochod wiedzac na co sie decyduje. Mam doswiadczenie z kilkoma autami klasy suv i kilkoma kombii. Po prostu uwazam ze kuga ma wady. Jesli w passacie moglem rozmawiac przy 130-160 km/h to po prostu odnosze sie do tego ze w kudze jest to nie mozliwe. Jesli santa fe pali 13-14 l przy silniku v6 2.7l, i 4 biegowej skrzyni i masie o 40% wyzszej to takie spalanie kugi uwazam za obraze dla tego samochodu. Jestem tym samochodem rozczarowany wlacznie z czasem oczekiwania.

Lubie samochody i tak jak passat mnie bardzo milo zaskoczyl tak jak wczesniej focus i mondeo mk1 i mk2 , tak w kudze nie jest dobrze.

Jesli ktos czytajac moje skargi podejmie decyzje to bedzie mial komfort ktorego ja nie mialem, bo moglem nie zwrocic uwagi na rzeczy oczywiste.

Jesli czytam porownanie samochodow w ostatnim wydaniu motoru, gdzie pisza ze kuga charakteryzuje sie duza iloscia schowkow, to chce aby osoby, ktore ten samochod chca kupic najpierw to sprawdzily same bo ja uwazam, ze ten samochod schowkow prawie nie ma.

Ostatnio edytowane przez vpw ; 05-03-2014 o 09:51 Powód: ...
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem