View Single Post
Stary 04-03-2014, 08:48   #164
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie Odp: Parasole i długopisy - TYLKO LISTA

No to jedziemy.
Długopisy - nic się nie zmieniło. Mamy cenę utrzymaną:

2,00
dla niebieskich

2,50 dla użytkowników FCP

Koszt wysyłki: powielę Hiro - bo jeszcze nie mam pojęcia. Końcówki które zostaną mogę odesłać albo założę specjalny fundusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (czytaj pudełko na drobne) i przekażę do puli dla dzieciaków z domu dziecka. Czy ktoś ma jakieś zdanie na ten temat?

Koszt przesyłki w granicach 5zł w zależności od ilości sztuk w zamówieniu (koperta bąbelkowa + wysyłka)
- przesyłka do 5 szt(6szt) 5zł
- powyżej 5szt(7szt) 8zł i powyżej
- 10szt już 12-15zł
Długopisy są deko ciężkawe - więc przyjmuję założenie Łukasza. Więcej będę mogła powiedzieć przy następnej akcji.

Reszta bez zmian - wysyłam namiary na konto na PW wszystkim zainteresowanym. Proszę w odpowiedzi potwierdzić mi słownie że POSZŁO. Będę wtedy oczekiwać i na czerwono zaznaczać wpłaty.

Dojdziemy do 200? Towar odbiorę w przyszły poniedziałek - więc moglibyśmy się uwinąć w tym tygodniu. Cena jest utrzymana - ci co zmniejszali ilość po podniesieniu ceny, mogą zwiększyć ilość. Dziękuję koledze voluu - za "kopnięcie" do działania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ramach długich oczekiwań - mam gratis w cenie: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy wszyscy życzą sobie ten dodatek?
Długopis wygląda tak: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Aktualna lista:

1.jjmalin - 40 długopisów
2. RedFord - 10 długopisów
3. rafal8967 - 7 długopisów
4. mariusz gorzów - 10 długopisów
5. borowiczek - 10 długopisów
6. dawid5995 - 3 długopisy
7. stachan - 2 długopisy
8. bartoszek_pl - 2 długopisy
9. Rob^ - 10 długopisów
10.Tiger02 - 3 długopisy
11. majek32 - 10 długopisów
12. radicz889 - 10 długopisów
13. misiekxyz - 2 długopisy
14. astrula4 - 10 długopisów
15. voluu - 6 długopisów
16. savo - 10 długopisów
17. c-matix - 10 długopisów
18. Artemisa - 10 długopisów
19. myniu - 10 długopisów


TOTAL: 141 szt.
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg



Ostatnio edytowane przez RedFord ; 04-03-2014 o 10:36
RedFord jest offline