View Single Post
Stary 20-02-2014, 14:36   #31
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy szwankuje

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale po co???? W kluczyku (pod logo Ford) masz grot do otwarcia zamka drzwi kierowcy - więc bez problemu wejdziesz do auta. W miejscu stacyjki masz zaślepkę - wyjmujesz ją i wkładasz w to miejsce pilota-łezkę. Może być nawet zupełnie bez baterii. Naciskasz guzik Ford-Power i cieszysz się uruchomionym samochodem
Tak na wszelki wypadek (jak mój wypadek, choć to nie bateria padła), teraz wożę w szufladzie pod fotelem zapasową baterię.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przynajmniej część konstruktorów to nie są zupełni debile i potrafią przewidzieć "padnięcie" baterii w pilocie..
Polemizowałbym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak zostajesz w samochodzie bez kluczyka to tylko piszczy wyjec i nic się nie dzieje (przynajmniej przez kilka minut), można dalej jechać i zgasić silnik (odpalić już raczej nie)/
Natomiast dlaczego u mnie silnika się nie dało zgasić? I bez żadnego komunikatu, wycia itp? Dlaczego się potem zawiesił?... Tu konstruktorzy mają jeszcze pole do popisu i poprawy tego elementu.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem