View Single Post
Stary 15-02-2014, 18:41   #99
Domelos
ford::beginner
 
Avatar Domelos
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-12-2010
Skąd: Slask
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCI 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 47
Domyślnie Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec

Cytat:
Napisał missio5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W takim razie kogo teraz polecacie w oklicach Sosnowca, Katowic?

Ja też do tej pory naprawiałem na radocha ale ostatnia naprawa to jakies półroku temu, a jak czytam to chyba sporo sie tam pozmnieniało.

Może korzystał ktoś w serwisu poniżej:

http://www.miastostrada.hekko.pl/
inz. Lukasz mnie i kilku moich znajomych nieźle skasowal i wkurzyl kilka razy. Juz tam nie pojade.

ps. Jak slyszy trzaski spod maski to na pewno DWUMASA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ja mogę polecić mechanika który jest mistrzem warsztatu w City Carze Katowicach i ma swój warsztat. Specjalista od fordów. Nie boi sie elektryki tykac w fordach - a to rzadkość. Lokalizacja BĘDZIN ŁAGISZA przy trasie na Częstochowę. Info na priv.

Naprawił mi licznik plus rozrusznik regenerowali w Sosnowcu na Zagórzu. Auto mi pali tak bajecznie że nie nadążam tego ogarnac. Po 3 latach problemow z odpalaniem jestem mega happy.

Bump:
Cytat:
Napisał jareczek1980 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będzin ul. Robotnicza 5 754 157 533, 792 613 293
Zamknął firme juz. Nie zajmuje sie mechaniką. Bylem u niego jakis meisiac temu i zastukałem w scianę.

Bump:
Cytat:
Napisał filipous Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sorry że zapytam , z Będzina to do kogo ? Mogę jakieś namiary prosić ?
Patrzy wyżej. Ewentualnie moj mechanik. On jest moim idolem - mechanikiem. Robil mi duzo aut. Bardzo pracowity i odpowiedzialny człowiek. Ciężko sie dodzwonić. Trzeba jechać osobiście. Zazwyczaj ma tyle klientów ze czeka sie tydzień lub dwa na wizytę, ale jak juz sie umówisz to tego samego dnia masz auto zrobione. Marcin Bracik Jak nie umie lub nie wie jak coś zrobic to mowi Ci prosto we twarz - "****a nie tykam" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ceny super. Zawsze do niego pierwszego jadę. Jesli on nie podoła to bedę dzwonic do tego opisanego wyżej w Będzinie Łagisza.
__________________

Ostatnio edytowane przez Domelos ; 15-02-2014 o 18:51
Domelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem