View Single Post
Stary 12-02-2014, 05:13   #2131
Lucek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Lubuski spam...

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też czasami muszę się ruszyc z domku lubuskiego i nie narzekam. Czasami trzeba znaleźc w tym coś pozytywnego. Myślę, że przetrwam. Pozdrawiam Tomka.
Bye lubuskie.
Dobrze mówisz ja ostatnio dość często wyrywam się z Lubuskiego ( domku ) w piątek wycieczka turystyczno krajoznawcza do Müllheim w niemcowni eee niecałe 2tyś km ruszam w piątek 19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki ci panie za tempomat w busie którym będę jechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zaczyna mi się jazda autem podobać chyba ze stolarki się na kierowcę przerzucę.

Dzień dobry Lubuskie wstajemy nie śpimy trza zacząć kolejny dzień a co on przyniesie zobaczymy.

Czas dopić kawkę zamówić Ślicznej ładny bukiecik w końcu zaraz walentynki. Panowie zaskoczcie w tym roku swoje panie zróbcie coś pozytywnego szalonego dajcie się ponieść.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ruda wiem wiem gadulstwo mi się załączyło, ah wychodzi niedosyt nałogu ChatBoxoholizmu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. idę miłego dnia LUBUSKIE
  Odpowiedź z Cytatem