Temat: [Mondeo 2000-2007] Opony zimowe - jakie...?
View Single Post
Stary 11-02-2014, 09:57   #1225
YatzeK
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-11-2007
Skąd: Lublin
Model: MkIII
Silnik: 2.2TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 223
Domyślnie Odp: Opony zimowe - jakie...?

Cytat:
Napisał janas14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ura Bura, wielkie rzeczy! Po pierwsze zeznania pracownika trzeba najpierw udowodnić, bo że jeden pracownik coś powiedział to równie dobrze mógł być zły na firmę bo podwyżki nie dostał i chciał jej dokopać. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że była to stała praktyka - bo to nie jeden pracownik tylko setki ludzi i miliony Euro musiałyby być w to zaangażowane, więc raczej wylazłoby to już dawno. I nie wiem czy by się opłacało.

A, że

Cytat:
okazało się, że pracownicy pomocy drogowej ADAC przekonywali właścicieli unieruchomionych samochodów do wymiany akumulatora na nowy, mimo że stary nadawał się jeszcze do użytku. Podobnie było z częściami zamiennymi - naprawianym samochodom wymieniano sprawne części na nowe
no sorry, to jest CODZIENNOŚĆ w KAŻDYM serwisie, od ADAC, po osiedlowego Kazia Męczygumę! Każdy z nas o tym wie i się z tym zetknął, więc nie róbmy teraz z siebie świętych i oburzonych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Mondi :-) Podoba się?
YatzeK jest offline   Odpowiedź z Cytatem