Temat: [Mondeo 2007-2014] Regeneracja odbłyśników kesenon
View Single Post
Stary 09-02-2014, 19:29   #115
Du_poid
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-02-2013
Model: Mondeo
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 298
Domyślnie Odp: Słabo świecące xenony, wymiana soczewek pomogła

Cytat:
Napisał nokitel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wybacz ale dla mnie to taka dziecinna zabawa / wymiana zdań ... W której nie będę brał udziału.
Nie mam zamiaru z Tobą wymieniać zdań, po prostu chciałem napisać co mi wyszło po kompleksowym czyszczeniu kloszy. Tak jak pisałem wcześniej nie umniejszam Twoim przeróbką bo nie mam w tym żadnego interesu, nie zarabiam ani na regenerowaniu odbłyśników, ani na montażu ich do samochodów. Miała to być czysta informacja. Po Tobie natomiast, czytając posty, mogę stwierdzić, że itak wszystko co nie jest Twoją przeróbka jest złe, ponieważ na tym chcesz zarobić i będziesz gloryfikował swoje. Ja natomiast stwierdzam, że jak dla mnie, po porównaniu z innymi samochodami (A4 2011, Passat CC, Mercedes C) moje nowe "światła" świecą bardzo podobnie, co też potwierdzili koledzy z wyżej wymienionych samochodów. Dlatego wolę wydać grosz na regeneracje a resztę pieniędzy przeznaczyć na bardziej przydatne rzeczy typu bluetooth czy lepsze wycieraczki szczególnie, że wiem jak świeci porsche panamera czy nowa a6, oczywiście jest różnica ale nie jest to wow ani 2x lepiej jest po prostu trochę lepiej w porównaniu do tego co mam teraz. Tyle w temacie, każdy ma swoje zdanie i swoje pieniądze, chciałem tylko zdać relacje jak każdy na tym forum co kiedyś coś zrobił i chciał podzielić się informacją.
Du_poid jest offline   Odpowiedź z Cytatem