Temat: [Mondeo 2007-2014] Regeneracja odbłyśników kesenon
View Single Post
Stary 08-02-2014, 23:07   #110
luqe
ford::average
 
Avatar luqe
 
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: WOT
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2007
Postów: 121
Domyślnie Re: Odp: Słabo świecące xenony, wymiana soczewek pomogła

Cytat:
Napisał Przema Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lipne są ory ksenony w mk3

wymieniłem w 5 letnim aucie odbłyśniki i palniki, było lepiej ale teraz to dopiero coś widzę, czekam na odpowiednia aurę żeby zrobić fotę - będzie porównanie na eleganckim oryginalnym odbłyśniku z ory soczewą i na zestawie z soczewką z golfa 6 generacji i do tego jak włącze długie to mam ładny snop światła

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

aaa robiłem zupełnie gdzie indziej
zapomniałem, lampy działają tak jak wcześniej - soczewy się ruszają i nie oślepiają jak xenony marki zenon, ustawiałem na stacji diag
p.


a tu macie zdjęcia ksenonów w momencie jak wymieniłem palnik i odbłyśnik i jak auto kupiłem - miało aż 5 lat,
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

nie chce sie czepiac, ale jako fotograf musze zwrocic na to uwage. potrafisz podac parametry na jakich robiles te zdjecia? bo zmieniajac parametry, te same swiatla na jednym zdjeciu moga wygladac jakby swiecily "dlugie" a na drugim zdjeciu jak "postojowki". Wiec jesli np aparat automatycznie dobieral parametry i te dwa zdjecia byly robione na innych, to efekt jasnosci lamp moze byc przeklamany. to tylka taka techniczna dygresja
luqe jest offline   Odpowiedź z Cytatem