View Single Post
Stary 03-02-2014, 08:24   #523
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,994
Domyślnie Odp: 2,4 tdci - jakies opinie poproszę

Cytat:
Napisał Boblo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam żadnej wiedzy o tych silnikach. Jak z trwałością, awaryjnością,.. jakieś typowe usterki,..
Cytat:
Napisał Boblo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za wszelkie sugestie będę wdzięczny.
Chyba sporo już napisano w tym wątku na ten temat - także ogólnie o tym co typowe dla Transitów i na co trzeba zwracać uwagę. Cofnij się i poczytaj - trochę tego jest... Masz Mondeo Mk3 -w nim jest dokładnie ten sam silnik jak w Transitach, od 2006 r tylko nieco rozwiercony do 2,2l i z osprzętem zamienionym na Denso (do 2006 r było Delphi).
Cytat:
Napisał jarhel74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja stawiam,że poddano je kompleksowej renowacji .
Żeby tak zrobić auta jak na zdjęciach, które były mocno skatowane, trzeba by włożyć w nie kupę pracy i kasy. Chyba to by się nie zwróciło. Ale może się mylę. To tylko zdjęcia...

Cytat:
Napisał jakondor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam kawałek, ale trudno znaleźć auto o wymaganych przeze mnie parametrach, czyli paka minimum 3,5 metra i hak. Za każdą sugestię gdzie szukać bliżej Warszawy będę wdzięczny.
Te auta z linka warte są obejrzenia - przynajmniej po zdjęciach.
Trudno będzie ci znaleźć kogoś fachowego do oceny - bo to kawał drogi jest. Praktycznie cały dzień straty, w dodatku są ciężkie warunki zimowe. Ja bym na twoim miejscu je obejrzał...
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 03-02-2014 o 08:30
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem