View Single Post
Stary 27-01-2014, 11:45   #31
Corleon
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-05-2010
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.6 TDCI (115KM)
Rocznik: 2011(rej w 2012)
Postów: 77
Domyślnie Odp: Nagle traci moc i gaśnie!? Na wysokich obrotach.

Cytat:
Napisał danielsan51 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wklad z 1 linku jest do silnika 2.0 (jest napisane ) ten za 170 jest dobry innego tanszego nie ma, choc kiedys w internecie znalazlm zamiennik za ok 120zl .kup orginal i masz spokoj moj wytrzymal 40.000 km
mój błąd...jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy -.-

Mam możliwość kupienia filtra marki FILTRON...mechanik mi mówił, że jest bardzo dobrej jakości...prawie jak oryginał...no i kosztuje o przeszło 100zł mniej. I niestety, ale chyba skuszę się na ten tańszy gdyż fundusze mam ograniczone póki co...najwyżej przed następną zimą wymienię na porządny "oryginalny" filtr.

Pytanie ostatnie...ford focus mk2 1.6 tdci z 2006r ma jakąś tam pompę ?paliwa?(myślałem, że każde auto taką posiada xD) ? Mechanik się mnie o to pytał, gdyż jeśli nie ma to auto na warsztat musi iść żeby nie zapowietrzyć układu...a jak ma to pod blokiem na parkingu mi to wymieni.


Edit.
Trochę nie związane z tematem. Mechanior polecił mi jeszcze zakup dodatku do paliwa na zimę...baniak półlitrowy...coś na E lub K(nie pamiętał niestety) Szweckiej firmy. Podobno bardzo dobry...tylko, że na E i K jest pełno różnego rodzaju depresatorów...ktoś coś może kojarzy?
__________________
Moja Foczka >>> http://www.voila.pl/247/4vo4m <<<

Ostatnio edytowane przez Corleon ; 27-01-2014 o 11:48
Corleon jest offline   Odpowiedź z Cytatem