Temat: [Focus 1998-2004] wielofunkcyjna manetka wycieraczek
View Single Post
Stary 15-01-2014, 05:30   #5
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: wielofunkcyjna manetka wycieraczek

Cytat:
Napisał Mlody1992 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Mam foczke 2003r 1.8 tdci i moje pytanie brzmi czy do tego modelu mozna zamontowac wielofunkcyjna manetke wycieraczek? chodzi mi o to czy na wyswietlaczu licznika bedzie widoczne spalanie itp...
Witam

Zalecam aby na poczatek, kolega przeczytał instrukcję obsługi samochodu => będzie kolega wiedział jakie są możliwe opcje w przypadku Focusa mk1

Jeśli producent nie przewidział licznika (zegarów) z komputerem , to "normalnie" nie da się tego zrobić.

Mozliwy jest fabryczny, OSOBNY wyświetlacz komputera pokładowego

W przełączniku wycieraczek można mieć co najwyżej funkcję czasowej pracy wycieraczek

Funkcjami komputera pokładowego steruje przycisk INFO w przełaczniku KIERUNKOWSKAZÓW

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Mlody1992 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie bo? moze cos konkretniej?
A co chcesz konkretniej? - skoro producent nie przewiduje funkcji komputra w zegarach => nie można włączyć nie istniejącej funkcji w zegarach


pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF

Ostatnio edytowane przez pankrakus ; 15-01-2014 o 05:37
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem