View Single Post
Stary 09-01-2014, 19:33   #114
mrk26
ford::professional
 
Zarejestrowany: 01-05-2011
Skąd: UK
Model: Mondeo MK5 Titanium X Sport
Silnik: 2.0 TDCi 210 Bhp BiTurbo
Rocznik: 2015
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: [mk3][mk4]Forscan - program do diagnostyki i nie tylko

Cytat:
A żadne uniwersalne maszynki u "mechaniorów", którzy tylko mówią ile kosztowały i co to nie potrafi, nie dały rady.
Chciałbym tu sprostować że nikt mi makaronu na uszy nie nawijał że taki sprzęt za tyle i co on nie potrafi...., to co pisze tutaj odnośnie możliwości i dokładności, oraz różnicy pomiędzy jednym a drugim to jest na podstawie moich osobistych spostrzeżeń podczas używania jednego i drugiego sprzętu-programu.
Cytat:
Forscan i ELM Config tworzą całkiem zgraną grupę
Nie kwestionuje tutaj możliwości programu elmconfig bo akurat do tego nie mam żadnych zastrzeżeń, o ile nie podaje opisu kodu błędu o tyle podaje poprawny kod błędu, a forscan póki co jest w fazie rozwoju i jak na razie nie urzekł mnie gdyż jak już wcześniej pisałem miałem okazję wypróbować coś lepszego i dokładniejszego.

Cytat:
Ja natomiast ufam mu bardziej niż jakimś uniwersalnym testerom po kilkadziesiąt tysięcy złotych, mówiąc oczywiście o diagnostyce Fordów. Mam amerykańskiego Forda z lat 90 tych i mam tam problem z ABSem. Tylko Forscan i Palmer z rozszerzeniem Ford America wykryły mi usterkę przedniego lewego czujnika ABS
I chwała że ci działa i pokazuje-diagnozuje co trzeba i jak trzeba, ja przecież nie namawiam tutaj nikogo żeby od razu kupował bosha KTS coś tam... za kilkanaście tysięcy złotych.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mrk26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem