View Single Post
Stary 09-01-2014, 10:26   #113
jacekn8
ford::average
 
Avatar jacekn8
 
Zarejestrowany: 11-11-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi 115KM Econetic
Rocznik: 2009
Postów: 190
Domyślnie Odp: [mk3][mk4]Forscan - program do diagnostyki i nie tylko

Cytat:
Napisał Harisonl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Panowie wyjaśnijcie mi jak to jest z tym odczytem przebiegu. Na blacie mam 128 tys km, a program mi pokazuje 104 tys km.
Odczytujesz przebieg z PCMu, a zobacz co Ci BCM powie na temat przebiegu.

Cytat:
Napisał mrk26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja osobiście nie ufam temu programowi, już kiedyś pisałem że inaczej opisuje błędy niż np autocom czy delphi...
Ja natomiast ufam mu bardziej niż jakimś uniwersalnym testerom po kilkadziesiąt tysięcy złotych, mówiąc oczywiście o diagnostyce Fordów. Mam amerykańskiego Forda z lat 90 tych i mam tam problem z ABSem. Tylko Forscan i Palmer z rozszerzeniem Ford America wykryły mi usterkę przedniego lewego czujnika ABS, a dodatkowo Forscan ma możliwość zczytywać na żywo prędkości poszczególnych kół z czujników ABS i dzięki temu pokazał że walnięty jest dodatkowo prawy tylny czujnik...
A żadne uniwersalne maszynki u "mechaniorów", którzy tylko mówią ile kosztowały i co to nie potrafi, nie dały rady.
Forscan i ELM Config tworzą całkiem zgraną grupę, jak VCDS w VAGach...
jacekn8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem