Temat: [Focus 2004-2008] Wymiana żarówki H7
View Single Post
Stary 09-01-2014, 07:49   #19
fpp
ford::beginner
 
Avatar fpp
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 07-01-2014
Skąd: Żyrardów
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 33
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki H7

Cytat:
Napisał gorilas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja po tych H7, ktore mialem na pierwszy montaz i padly mniej wiecej po 4 latach (Philips, wlasnie znalazlem 1 w pudle na elektrosmieci), kupilem Bosch Plus50, obecnie na alledrogo do kupienia po 25zl za szt., swieca juz rowno rok bez problemu i na bank nie gorzej niz jak wyjechalem z salonu na Philipsach.
Nigdy nie probowalem i nie bede probowal marketowych noname 'swiecacych-prawie-jak-xenon' po to zeby zaoszczedzic 5zl na szt. i wymieniac je raz na kwartal, a z drugiej strony bylem w miare swiadom ze kupilem samochod bez xenonow, dlatego nie kupuje wynalazkow nawet renomowanych firm ktore probuja je udawac (czyli wszystkich Night Breakerow, Blue Visionow i innych)
Mialem tez kiedys Osramy i Tungsramy w innych samochodach, i ze wszystkich 3 wymienionych marek jestem zadowolony. W sumie 4, bo Philipsom ktore wytrzymaly 4 lata tez nie mozna nic zarzucic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To wszystko oczywiscie moja subiektywna opinia, nie kazdemu musi sie podobac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Blue Vision to mam podobne zdanie, akurat nie lubię jak mi coś na niebiesko świeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Natomiast myślę, że w przypadku żarówek takich jak Night Breaker czy dających np. +50% światła wchodzi w grę nie tylko efekt wizualny, ale po prostu bezpieczeństwo. Takie żarówki świecą zdecydowanie lepiej, niż przytoczone przez Ciebie zwykłe żarówki. Jeśli po zmroku dzięki lepszym żarówkom możemy 5 metrów wcześniej zobaczyć np. pieszego na pasach to dla mnie warto zainwestować więcej. Dlatego kupuje żarówki za 50 czy 60zł za kpl, a nie zwykłe po 10zł/szt.
__________________
Jeśli będę mógł pomóc w sprawie części zamiennych i eksploatacyjnych to służę radą i pomocą. Jako że lubię grzebać w mojej Foce MK2 to będę oczekiwał rewanżu z Waszej strony
fpp jest offline   Odpowiedź z Cytatem