Temat: [Focus 2004-2008] Wymiana żarówki H7
View Single Post
Stary 06-01-2014, 13:38   #1
badyl64
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-04-2012
Skąd: Pruszków
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 164
Domyślnie Wymiana żarówki H7

Witam,

Od momentu zakupu miałem w swoim fordzie oryginalne żarówki H7 (tak przypuszczam). Świeciły rewelacyjnie. Tak naprawdę nie duża była różnica gdy włączyłem długie. Droga oświetlona po bokach, długi zasięg. Po kilku miesiącach przepaliła mi się 1 żarówka. Potem kolejna i kupiłem w hipermarkecie chińskie non-namy za jedyne 7 pln komplet. Jak się okazało żarówki praktycznie nie dawały światła. Było to na zasadzie dwóch punktów oddalonych o 5-10m od samochodu. Postanowiłem zainwestować w coś konkretniejszego. Kupiłem Osram Night Breaker Unlimited. Włożyłem i powiem szczerze nie powalają. Różnica jak najbardziej jest, ale szału, którego się spodziewałem brak. Żarówki dają szersze światło, dłuższe, ale na pewno nie 40m jak to opisuje producent. Czy możecie podpowiedzieć czy jest szansa, że źle wkładam żarówki ? Może muszę coś jeszcze wyregulować sam lub w serwisie ? Żarówki (Osram) są raczej oryginalne. Wszędzie napis Made in Germany + hologram. Czy jest szansa, że trafiły mi się jakiś słaby komplet ?
Pozdrawiam
badyl64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem