Temat: [Fusion] Klocki i tarcze - wymiana
View Single Post
Stary 05-01-2014, 00:28   #22
Krespo
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-07-2013
Skąd: Toruń/Piła
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 78
Domyślnie Wymiana klocków

Witam was wszytkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chciałbym sam wymienić klocki hamulcowe i prosił bym kogoś o jakiś tutorialGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
jakieś zdjęcia, mały poradnik, jaki smar itpGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(jeżeli tak owy jest)

a dlaczego same klocki? ponieważ mam auto od pół roku i auto miało założone komplet nowych hamulców.
tylko że mechanik musiał mieć problemy włożyć klocki do prowadnicy i zamiast ją przeczyścić to spiłował klocek ( spiłował 5mm taka różnica jest między klockami)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ciagle mi skacze jak jeżdzę i strasznie mnie to drażni...

Proszę o małą pomocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam i dziękuję z góry
Krespo jest offline   Odpowiedź z Cytatem