View Single Post
Stary 18-12-2013, 23:23   #10
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: 'przemiana' 2.0 TDCI 140 na 163KM - jednak się da!!

Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaki to ma wpływ na auto na gwarancji
w cenniku w PL nie ma wersji 163 2WD
jest to ingerencja, ale myślę, że bardzo ciężka do wykrycia - nie jestem ASO, więc gwarantować nic nie mogę
mogę zagwarantować, że "jakby co" to szybciorem można cofnąć do 140 przed przeglądem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ile czasu zajmuje
nie dużo
Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ile kosztuje
też nie dużo
wybierasz się do Warszawy? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy po wgraniu nowego softu przez serwis zostaje czy nie
jeśli wgrają sam nowy soft i nic innego, to 163 zostanie
Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poszło
doszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - można to u Ciebie zrobić, a także (jeśli chcesz) to aktywować autoryglowanie i DDSa
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem