Temat: [Mondeo 2000-2007] Zmiana galki zmiany biegów
View Single Post
Stary 13-12-2013, 14:58   #18
gorcia94
ford::average
 
Avatar gorcia94
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 136KM/ 168KM, 410NM"'by Heko
Rocznik: 2006
Postów: 110
Domyślnie Odp: Zmiana galki zmiany biegów

Cytat:
Napisał felicjan-f1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie było mi szkoda tej gałki- nie ma czego żałować w orginale wygląda strasznie tandetnie - rozebrałem ją na atomy i zrobilem wedlug pomyslu jaki miałem od dawna. Gałka jest skrócona wydrążona , aby miescił się pierścień wstecznego, oklejona skórą i podświetlona ( po wycięciu w niej cyferek i dodaniu zielonego filtra od środka gałki. Drążek na którym siedzi-ma wzdluż nacięty rowek w który wprowadzone zostało zasilanie podświetlenia (nie ma obawy, że przewód zasilający przetrze się).

Tak, nie zrobiłem tego z myślą o sprzedaży gałki tylko ze względu na własną wygodę.

Miałem org. skórzaną gałkę do skrzyni 6-cio biegowej, po niej gałkę z S-Max/Mondeo mk4/Galaxy też z podciąganym wstecznym, a na koniec jest ta i innej już nie będzie - jest do niej także pasująca do zestawu chrom nakładka na dźwignię ręcznego z "foki" RS.

Przeróbka gałki to "pikuś" w porównaniu z przebudową konsoli i zmianą montażu niektórych klawiszy ( widać na załączonym zdjęciu )Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A zrobil bys fotke jak wyglada podswietlane? :> bardzo mnie to ciekawi ;P
gorcia94 jest offline   Odpowiedź z Cytatem