Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 07-12-2013, 22:23   #641
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie ma takiej kugi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz rację, chodziło mi o tą mocniejszą kugę czyli 2.0 diesel 163 KM. Pomyliło mi się z benzyną.

Przepraszam za błąd

Bump:
Cytat:
Napisał Syntehol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może diler u którego kupowałeś ma kilka salonów i w innym miał to czym chciałeś się przejechać. Ogólnie o ile Ja wiem to każdy salon jest odrębną firmą, a samochody które są na stanie to własność danego salonu, a nie wystawowe firmy Ford. Teoretycznie konkurencyjny salon nie ma interesu pomagać w sprzedaży innemu salonowi, inna sprawa jak wyglądałaby sprawa prawna takiej wymiany - zużycie auta, benzyna, ew. kolizje.
U mnie w Lublinie są dwa salony Forda i jestem na 100 % pewny, że taka wymiana nie byłaby możliwa, bo żrą się strasznie między sobą, przynajmniej ustnie...
Nie jestem żadnym specjalistą w tym temacie ale wiem z doświadczenia że sprowadzenie samochodu do jazdy testowej to nie kłopot. Nie wiem czy na zasadzie jakiejś umowy pomiędzy salonami czy też to koleżeńska przysługa salonów... To jest nieważne...
Ważne jest to że to na bank jest możliwe a jeżeli nie potrafią tego załatwić to jest to po prostu kiepski salon nie dbający o klienta.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem