View Single Post
Stary 04-12-2013, 18:03   #1019
kr.bi
ford::advanced
 
Avatar kr.bi
 
Imię: Krzys
Zarejestrowany: 21-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Pb 140 Qńa
Rocznik: 2009
Postów: 301
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał mond007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... ani Warszawa ani Katowice nie były mi ostatnimi czasy po drodze, a ASO mam pod nosem stąd taki wybór...
A sam nie czuję się na siłach, nie mam dostatecznie dużo czasu aby ten temat rozpracować, ...
mimo wszystko 150 zeta za zmianę ustawienia to niemało (i to przez duże M). myślę też, że trudno będzie Ciebie zachęcić do użycia elm configa. z drugiej strony inwestycja 99 PLN w kabelek to jak widać dużo mniej niż nawet najdrobniejsza zmiana ustawień w ASO. Rozumując tym tokiem to można stwierdzić, że używający elm configa z kabelkiem to dość sporo już zaoszczędzili. Jeśli wezmę tylko swój przykład to aktywacja tempomatu, aktywacja autolock (po ruszeniu auta), włączenie świateł skandynawskich, uruchomienie BT, uruchomienie NX ... uzbierałoby się parę(naście) stówek za samą tylko chęć przestawienia czegoś... oczywiście wszystko co się robi trzeba robić z głową, chociaż ... z trzeciej strony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w ASO też muszą z czegoś żyć ...

pozdrófka
kr.bi jest offline   Odpowiedź z Cytatem