Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 03-12-2013, 18:50   #607
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
No cóż. Wyraziłem swoje zdziwienie, bo tego nie wiedziałem. Moje poprzednie fordy nie miały klimy dwustrefowej a poprzednie samochody nie miały takich ograniczeń. Zauważyłem, że ford znajduje na wszystko wyjaśnienie, aby czegoś nie zrobić albo nie dostarczyć. Drzwi się blokują przy ruszeniu - bo to dla bezpieczeństwa, żarówki nie da się wymienić samodzielnie, bo po co się brudzić, nie ma podnośnika, bo przecież jak nie masz koła zapasowego to Ci nie potrzebny. Nie ma schowków, bo ...

Mój wniosek jest inny. Ford to tandeta. Tani i niestety z bardzo kiepskim wyposażeniem. Ale wciąż uważam, że jest to dobry wybór za pieniądze, które trzeba za niego zapłacić.
Nikt nie znajduje zadne wytlumaczenie. To ze nie miales dwustrefowej klimy w swoim aucie to nie wina Forda. Ja mialem automatyczna klime dwustrefowa w 4 autach i we wszystkich tak bylo - jezeli ty tak w aucie nie miales, no to wlasnie miales jakas tandete, w ktorej cie producent oszukiwal - bo nie ma auta, ktore potrafi zrobic u kierowcy 18C a u pasazera 32C - wolisz byc oszukiwany? Drzwi sie blokuja przy ruszeniu - tak, to dla bezpieczenstwa - docenilbys jak by ci ktos na skrzyzowaniu gwizdnal laptop z fotela. Pozatym mozna to w relatywnie prosty sposob wylaczyc, jezeli ci przeszkadza. Zarowke mozna samodzielnie wymienic w kazdym aucie. Tylko w niektorych trzeba sie troche pobawic. A tak w ogole, jak czesto zmieniasz w aucie zarowki? Bo mi sie w Focusie wypalila jedna po 2,5r. Podnosnik tez nie mialem w aucie bez kola zapasowego - zal ci bylo doplacic do dojazdowki? Schowkow nie ma? Bylo trzeba kupic Dacie. Albo przejechac sie BMW i zobaczyc co to znaczy brak schowkow. Byles do kupna zmuszony?

Ford to taka sama tandeta jak ktorakolwiek inna mainstreamowa marka - czy to europejska, koreanska czy japonska. Auta sie kupuje pod siebie kolego - jezeli cos ci nie pasuje i kupiles, to nie narzekaj, bo to tylko twoja wina.

jankowalski - ty sie zaczelesz czepiac, ja ci tylko odpisalem, ze nie jest nic dziwnego, jak ktos w upalach jezdzi z klima na 25C.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem