Temat: [Focus 2008-2011] Dostęp do nagrzewnicy PTC
View Single Post
Stary 26-11-2013, 20:37   #337
kielich89
ford::beginner
 
Avatar kielich89
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 04-12-2012
Skąd: Poznań
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.8 115KM TDCi
Rocznik: 11.2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał paablod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli GEM nie jest uszkodzony, to wersja DD PTC obsługuje. A sprawdzałeś miernikiem czy dochodzi napięcie? Masz odpowiednie bezpieczniki założone?
Kurcze zwątpiłem już, na pewno mam F100/10A w GEMie zaraz pójdę się upewnić o F5 (czy tam jaki to jest ten 70A) i sprawdzę to napięcie tyle, że pytanie jest takie w którym momencie płynie prąd w tych grubych przewodach? Jest zawsze, pod odpaleniu silnika, czy uruchomieniu PTC?

Jeszcze teraz ściągnąłem nowszą wersję ELMConfiga spróbuję jeszcze raz zaprogramować za jej pomocą wszystko.


Sytuacja opanowana, nie wiem czy było to spowodowane moją niecierpliwością, czy czym ale co następuję. Na grubych kablach było napięcie, wszystkie bezpieczniki były firmowo. Nie może być chyba włączony tryb auto odmrażanie szyb, i silnik musi być na prawdę zimny.
Zmieniłem na wyświetlanie procentowe i wszystko śmiga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z obserwacji na biegu jałowym nagrzewnica ma od 1 - 20% max w zależności od włączonych urządzeń, po przygazowaniu potrafiła się do 100% nawet rozkręcić.

Pozdrawiam
RK

Ostatnio edytowane przez kielich89 ; 26-11-2013 o 21:33
kielich89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem