Temat: [Kuga 2008-2012] Komunikat awaria silnika
View Single Post
Stary 21-11-2013, 09:38   #41
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,062
Domyślnie Odp: Komunikat awaria silnika

Cytat:
Napisał myniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto kupuje Forda to musi się z tym liczyć, że robi źle.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na przyszłość dobrze jest brać wydruk z błędami jeśli są.
Póki jest gwarancja niech wymieniają newralgiczne podzespoły takie jak turbo, EGR. Gdy pali się usterka silnika to w tym czasie pokazały się jakieś błędy po podłączeniu kompa?
A ja w Audi Q5 też tak miewałem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Więc jak tylko Ford g... wort???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A co do lampki MIL (usterki silnika) - nie ma technicznej możliwości aby się zapaliła bez zarejestrowanych błędów. Nie ma też technicznej możliwości aby te błędy nie pozostały zachowane nawet po samoistnym zresetowaniu lampki MIL po zgaszeniu zapłonu.
Większość mechaników zajmujących się współczesnymi samochodami powinna naprawiać kosiarki do trawy (no niech będzie - spalinowe...)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak ktoś nie ma dobrego sprzętu i nie umie się nim posługiwać to nie powinno się do niego jeździć... Osobną sprawą są kompetencje ASO - przecież oni nie muszą się prawie na niczym znać - Ford na gwarancji zapłaci za każdą kosztowną wymianę, byle do tego zrobić stosownie prawdopodobną legendę!
A potem opisywane jest, jak to na gwarancji psuło mi się wszystko!
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem