View Single Post
Stary 08-11-2013, 14:29   #11
sumator
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kalkulacja szkody przez ubezpieczyciela Allianz

w kosztorysie jaki mi wstępnie przedstawiono wyliczono amortyzację części.. mnie jedynie irytuje sposób ich działania... mają czarno na białym jakie elementy skradziono, a na bezczelnego liczą "felgę" i "oponę" z sufitu.. to tak jakby komuś ukradli focusa z 2.0 a oni mu wyliczyli za takiego z silnikiem np. 1.5 bo taka im średnia wychodzi... wstyd i tyle.. mydlą oczy statystycznymi danymi w przypadku w którym sytuacja tego nie wymaga..

gdyby chodziło o naprawę po uszkodzeniu pojazdu to bym się nawet nie zastanawiał nad załatwieniem sprawy bezgotówkowo.. jednak tutaj chodzi o brak odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa...tak naprawdę brak potrzeby naprawy.. na tą chwilę nie chce nowych felg i nie mam zamiaru przechodzić tego całego cyrku po raz kolejny..
chcę taką kwotę jaką policzyłby serwis za to co u nich kupiłem a co mi skradziono

jak wspomniałem nie mam gwarancji że nie zostaną skradzione a od ubezpieczyciela oczekuję takiego zachowania i profesjonalizmu jakim się wykazywał przy podpisywaniu umowy... nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz..
  Odpowiedź z Cytatem