View Single Post
Stary 08-11-2013, 12:06   #1
sumator
 
Postów: n/a
Domyślnie Kalkulacja szkody przez ubezpieczyciela Allianz

Witam serdecznie

Zwracam się o pomoc do osób które miały nieprzyjemność korzystania z ubezpieczenia AC. W moim przypadku skradziono z mojego pojazdu komplet kół (w podziemnym garażu). Auto było kupione w salonie. Rzeczoznawca jaki przyjechał na oględziny poprosił nas o dostarczenie zdjęć kół sprzed kradzieży, w przeciwnym razie będzie opierał się na ogólnych informacjach. Zgodnie z prośbą zdjęcia zostały przesłane. Widać na nich producenta oraz model kół. Model felgi podano nam w serwisie. I takie informacje tj. opona letnia Bridgestone 215/50/17 oraz felga nr 1702127 zostały dostarczone rzeczoznawcy. I tu pojawia się problem ponieważ ten Pan mimo prośby o dosłanie tych inf. nie uwzględnił ich w kosztorysie przez co wycena jest mocno zaniżona. Czy ktoś miał podobne problemy jeśli tak to czy udało mu wywalczyć uczciwe podejście ze strony ubezpieczyciela? Ja osobiście jestem zniesmaczony ponieważ reklamują się jako solidna firma zdobywająca nagrody w swojej branży a tutaj próbują ewidentnie uchylić się od pełnej odpowiedzialności. Mało tego przez telefon wpierają mi że mogę się nie zgodzić oczywiście to uwzględnią, z tym że mam przedstawić fakturę którą oni uregulują. Ja nie chce teraz kupować kół bo znowu ktoś je ukradnie (poczekam z zakupem na monitoring).
  Odpowiedź z Cytatem