View Single Post
Stary 07-11-2013, 06:57   #21
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Poruszanie się po Polsce na niemieckich tablicach

Cytat:
Napisał wojtas7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zakupiłem kilka dni temu Forda Focusa, od handlarza. Oczywiście umowę kupna sprzedaży z.... xxxxxxxxxx. Mam Briefy
co Ciebie podkusiło na taki zakup ? domyślam się że atrakcyjna cena, za "lalę", mało tego jeszcze piszesz o tym otwarcie. Trochę nie mądre postępowanie, delikatnie mówiąc, wykasuj co trzeba ze swojego posta bo już i tak masz dosyć kłopotów

Bump:
Cytat:
Napisał wojtas7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlaczego uważasz że ktokolwiek mnie zrobił w konia?
czy Ty jesteś jakiś Marsjanin ? nie żyjesz na planecie Ziemia? Dawno nie czytałem takich postów , nie moja sprawa ale ciśnienie mi podnosi głupota ludzka. Sory za takie słowa ale to jest niestety prawda. Powiedz mi kto jest wpisany w ten Brief ? Gość kupił jako prywatna osoba na licytacji ? Dziwna sprawa. Jeszcze chwila i dasz d..y że hej. Jak gość chce oddać kasę to ją bierz.!!

Bump:
Cytat:
Napisał wojtas7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba się nie rozumiemy. jedyne co do tej pory jest nie tak, to fałszywe trzy pieczątku w książce serwisowej. pieczątki do 2010 roku i przebiegu 95 000 są prawdziwe, dzwoniłem do Niemiec i potwierdzili - jak również to samo odpisała firma leasingowa.
co odpisała ?

Bump:
Cytat:
Napisał wojtas7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlaczego piszesz "lewa umowa"? skorzystałem z pracy handlarza, wyszukał samochód na mobile.de, pojechał tam lawetą i go przywiózł. dzięki temu nie muszę jechać 1000km. umowę dostałem podpisaną przez poprzedniego właściciela - Niemca. Moje dane zostały dopisane potem oczywiście. Co w tym złego?
jesteś w 100% pewien że tak było ? co złego w tym ? nie widzisz ? to Ci powiem "Umowa na Niemca" jest fałszywką
http://moto.onet.pl/aktualnosci/nie-...a-niemca/lfyf0
http://www.auto-swiat.pl/1-nie-kupuj-na-niemca

Bump:
Cytat:
Napisał wojtas7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
c
do tego nie uważam że ktokolwiek mnie zrobił w konia z tablicami rejestracyjnymi. Niby czemu? w Niemczech nie ma obowiązku oddawania tablic. . ..... a ja przez ten miesiąc wykupiłem OC i jeżdżę na tablicach niemieckich.
Ty chyba sobie żarty robisz i nie miało miejsca takie zdarzenie jak zakup. Tablice trzeba zdać w W.K. Niemieckim
Czy jesteś aż tak naiwny ? to delikatnie mówiąc ?
http://www.youtube.com/watch?v=rMWTwtZlZMA

Bump:
Cytat:
Napisał wojtas7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Waszym podejściem, jeśli wszystko miałoby być IDEALNIE, to niestety ale zakup auta używanego w Polsce jest po prostu niemożliwy. Widziałem 9 samochodów, przejechałem 500km po dolnośląskim, wszystkie auta które były OK w papierach to były po prostu zużyte i z usterkami. A dodam że unikam "okazji" i sortowałem oferty z allegro cenami ale malejąco!
1. Musisz mieć odpowiedni budżet do takiego zakupu , Ty jak widzę nie masz
2. Trzeba być bardziej krytycznym podczas oglądania ogłoszeń w necie , oszczędzisz sobie zbędnych wyjazdów.
3. Szukać najlepiej w swoim województwie
4. Trzeba się znać na autach, wiedzieć przed zakupem co mi grozi, czego się wystrzegać.
5. Pytać przed zakupem na forum żeby potem nie było kłopotów

Jak widzisz kolegi post wyżej jest bardzo podobny w ocenie do mojego, bo taka jest prawda, bolesna ale prawda.
Moja rada jest taka. Oddaj to auto, bierz kasę . Nie życzę ci źle i obyś nie miał kłopotów w co mocno wątpię.
Chyba dostałeś kasę od kogoś i dlatego tak łatwo było Ci ją wydać , tak nierozumnie, niefrasobliwie. Łatwo przyszło, łatwo poszło ...

Bump:
Cytat:
Napisał wojtas7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale dla mnie znaczenie ma to że byłem u handlarza dwa razy w domu, widziałem jego żonę, dziecko
i co że widziałeś ? Co będzie jak ci się U.S. dobierze do tyłka ? Podasz dane gościa ?Możesz ale nic to nie da, wyprze się że cokolwiek ci sprowadzał bo nie masz żadnego dokumentu potwierdzającego taki stan rzeczy. Nic, zero świstka. Byłeś w domu i fajnie, jednak to nie wnosi nic do sprawy.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 07-11-2013 o 14:01
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem