View Single Post
Stary 05-11-2013, 15:19   #62
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,727
Domyślnie Odp: Następny model

Cytat:
Napisał szmelcmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Choćby lusterko wewnętrzne. Jest prawie na środku szyby i po prostu ogranicza widoczność.
To żeby rozwiać watpliwości gdzie jest lusterko załaczam zdjęcie z zaznaczonymi liniami gdzie normalnie kończy się szyba i gdzie lusterko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Proporcje widać. Na innych filmach jest widok z boku. Już pominę, że takiego delikatnego mocowania nie będzie, tylko raczej takie jak w nowych autach klasy C, czyli niestety duże i trochę ograniczające widoczność.
Cytat:
Napisał szmelcmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale chyba w drzwiach są "patyki" do ich blokowania.
Masz na myśli ryglowanie drzwi od środka? Bo od Fiesty z 2008 roku Ford całkowicie zrezygnował z mechanicznego ryglowania i jest tylko guzik, czy to pod radiem, czy na drzwiach przy klamce. I tutaj jest podobnie, a co to jest przy szybie to nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg sm.jpg (59.3 KB, 30 wyświetleń)
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem