Temat: [Mondeo 2000-2007] Zalety i wady samochodu
View Single Post
Stary 03-11-2013, 20:52   #17
adziok09
ford::average
 
Avatar adziok09
 
Zarejestrowany: 28-01-2009
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004/2005
Postów: 113
Domyślnie Odp: Zalety i wady samochodu

Ja swojego już mam 2,5 roku
TDCI 2.0 115KM 2004r.

Zalety:
Prowadzenie- stabilne sztywne zawieszenie, nie mylić z twardym, dobrze zestrojone
Wygląd- klasyczne linie w porównaniu z innymi autami z tej klasy jak dla mnie w ogóle sie nie starzeje
Duża ilość części zamiennych
Dobre wyposażenie seryjne
Przyjemny dźwięk silnika
Dużo miejsca w środku
W porównaniu do mk1 światła to żylety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nastawiony na bezpieczeństwo, mnóstwo systemów których mam nadzieje że nie bede musiał użyczyć
I co w tych czasach ważne łatwo wymienia się żarówki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jadąc normalnie w trasie komputer pokazuje mi spalanie 4.5L/100 ile w tym prawdy to nie wiem ale wątpie żeby aż tak przekłamywał, w mieście 6,5-7,5/100
Wady:
Powyżej 120 km/h słychać szum powietrza, wynika to z tego że uszczelki nie są dobrze dociśnięte do drzwi nie ma tego też jak przestawić
W wersji 115KM silnik łapie muła do 1800 RPM później szatan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po odpaleniu klimatyzacji bardzo ale to bardzo jest to wyczuwalne przy ruszaniu
adziok09 jest offline   Odpowiedź z Cytatem