Temat: [Fusion] Hak holowniczy - ktoś ma?
View Single Post
Stary 28-10-2013, 07:56   #8
arni84
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-10-2013
Model: Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 5
Domyślnie Re: hak holowniczy - ktoś ma?

Ja z kolei założyłem Steinhofa i jak dla mnie to idealny wybór. Na co dzień montujemy haki więc mam w tym temacie pewne rozeznanie. Jak dla mnie, to liczą się tylko trzy firmy - Thule, Westfalia oraz właśnie Steinhof. Wszystkie są porównywalnej jakości i konstrukcji ale Steinhof jest o prawie 50% tańszy, więc moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za napis na kuli.
My odkąd montujemy to zamawiamy haki tutaj http://taniemoto.com - kupiliśmy tam dla klientów w sumie już prawie 200 sztuk i nigdy nie było żadnych, najmniejszych nawet problemów. Chłopaki znają się na rzeczy jak mało kto.

Co do gwarancji o których ktoś napisał wyżej, to z tego co mówią klienci, gwarancji nie traci się stosując wiązkę dedykowaną, jednak oczywiście trzeba się upewnić w swoim ASO jak do tego podchodzą.

Co do wycinania zderzaka, to nie ma tutaj żadnej różnicy między producentami. Jeśli konstrukcja samochodu wymusza podcięcie zderzaka, to nie ma innej opcji i trzeba podciąć. Gdyby dało się zaprojektować hak bez podcinania to każdy z producentów tak by zrobił.
arni84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem