View Single Post
Stary 20-10-2013, 22:04   #8
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Czy warto użyć dodatku do czyszczenia wtrysków??

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gościu, żaden Mixol...
Tutaj jest lektora na ten temat, polecam, stosuję od roku i widać kolosalną poprawę w kulturze pracy silnika, osiągach.. http://www.forum.alfaholicy.org/foru...y_pigulce.html Skyyd Black Arrow nie jest do czyszczenia wtrysków więc żadnej rożnicy po nim nie będzie, nawet najmniejszej...to jest bardzo dobry środek przeciwko wytrącaniu się parafiny z ropy, stosuje go w okresie jesienno-zimowym wraz z olejem 2T i Millers'em EcoMax w podwójne dawce...efekt takiej mieszanki wybuchowej jest miodzio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stosowałeś?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja TAK i do CR bym tego nie nalał..ale do Di- lałem...i efekt rewelacja...z 10 taksówkarzy na starych dieslach 8 stosuje takie mixy i te auta robią po 500 tyś km.... Skydd poprawia kulturę pracy i czyści układ..

Jeśli chodzi o fora które tu przytaczasz...to nie porównuj silników JTD do TDCi i Di...zresztą tak jak pisałem...przez dwa lata lałem Skydd + mixol...znam ludzi którzy to robią dłużej i i wszytsko na +...zaszkodzić Di kowi nie zaszkodzą...choć znam takich co leją do CR i jest też ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli autor tematu zastosuje jakiś z podanych środków...proponuje po takim zabiegu wymienić filtr paliwa...i tu proponuje jako najniższą opcję BOSCH lub OE...na tym nie ma co oszczędać
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem