View Single Post
Stary 24-09-2013, 21:05   #5
michal9o90
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-09-2013
Model: Ford mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Immobiliser aktywny, czy istnieje sposób na odblokowanie?

Cytat:
Napisał Tomciooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nieważne kogo jest samochód i jakie się ma problemy, opisane zachowanie to debilizm i nie widzę tu innego określenia. 'firma' nie ma na paliwo ,a ma na ciągłe 'odblokowywanie' padniętych mondków?? Piszesz że to kolejny raz.


Samochód uznał cię za rzeźnika i mordercę i na szczęście ma jakieś mechanizmy obrony przed takimi typkami.


Więc radzę, traktuj samochód z szacunkiem jeśli tego nie potrafisz to chociaż tankuj paliwo ;-) Jeśli nie to oddaj firmie windykacyjnej, może Mondeo to zbyt drogi samochód dla floty??
Nie obraziłeś mnie, jak przeczytałem twój post to krew mnie zalała jak ludzie katują samochody i później narzekają że Ford zły bo ciągle się blokuje, takim pracownikom forma powinna taczki kupić...
Po co mam dbac o samochód o który nikt z firmy nie dbał (swój mam jak kryształ) to że to nie pierwszy raz to akurat nie mailem na mysli paliwa a o rozladowanie aku i placenie za odblokowanie. Napisałem to ogólnie tak jakby w imieniu firmy, mówiąc, że tyle razy płacę czy ze zmienię jako swego rodzaju żart. Bo po co mam opowiadać o wszystkim co nie jest tego tematem, a nudne historie firmowe nikogo nie interesują, wiec po co o tym wspominać więc napisalem to tak jakbym to ja wszystko robił. Zachowanie, zachowaniem takie jak przystało na rozkaz z góry, pojedź i zatankuj.


Nie miało miejsca żadne katowanie rozrusznika, od kabli zapalił na raz i pojechałem, a to co się stąło później opisałem, po zgaśnieciu miała miejsce druga próba odpalenia bez podpinania kabli ale mocy nie wystarczylo i zdechl aku, i przez spychanie samochodu z powrotem na parking pojawił się problem z immobilisierem. Tyle.

Ostatnio edytowane przez michal9o90 ; 24-09-2013 o 21:09
michal9o90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem