Temat: [Focus 1998-2004] Uniwersalny sterownik centralnego zamka
View Single Post
Stary 18-09-2013, 20:43   #1
Ryba.81
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 12-07-2012
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.8 16V
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie Uniwersalny sterownik centralnego zamka

Witam
Foka 1999r kombi 1.8 16V, mam problem z podłączeniem uniwersalnego centralnego zamka. Mam centralny ale bez pilota, moduł komfortu na pewno jest bez możliwości sterowania pilotem. Ponieważ wygląda tak jak poniżej ale ma jeszcze wolną kostkę niebieską z 2 przewodami. Taką jak na 2 zdjęciu z innym sterownikiem.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzwoniłem do gościa z allegro od którego kupiłem ten sterownik i powiedział że najlepiej wpiąć się we wiązkę w progu i pomarańczowy to zamykanie , zielony otwieranie a czarny z żółtym klapa. Ściągnąłem zaślepkę z lewej strony od sprzęgła a tam jest taka duża wtyczka z kablami gdzie tam się wpiąć?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jakiego schematu mam użyć do podłączenia poniżej zeskanowana instrukcja schematów połączenia i opis pinów w centralce.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
Ryba.81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem