Temat: [Mondeo 2007-2014] Webasto - samodzielny montaż
View Single Post
Stary 17-09-2013, 16:29   #12
Piotrsoleniec
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 20-06-2013
Skąd: Puławy
Model: Focus
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: webasto samodzielny montaz

Kolego nic się nie zapowietrzy bo przecinasz za zaworkiem zwrotnym od strony zbiornika.
A co do klimatronika to w wiazce elektrycznej webasto jest stycznik do którego jest doprowadzony przewód z plusem + (od pieca po osiągnięciu 30-40 stopni celsjusza płynu chłodniczego )i tylko trzeba zrobić od niego odejście na klimatronik .Ją w passacie miałem podpiety pod pierwszy pin
Kostki zasilajacej od klimatronika i jak piec wysłał już plusa to klimatronik się załączył .
I jeśli zostawiamy 22 stopnie to i taka temperatura będzie się wyświetlacza gdy uruchomimy webasto.
A nawiewy ustawiają się w pozycji AUTO po pewnej chwili.

Bump:
Cytat:
Napisał Alecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podobno piece z z mondeo mają dołożony jakiś cyfrowy moduł pozwalający się komunikować z CAN. Wtedy programujesz go z Conversa.
Słyszałem o udanym przypadku przeszczepu oryginalnego "fordowskiego" webasto do innego mondeo.
Też o tym słyszałem ale trzeba mieć oryginalną wiązkę albo magika co nam zrobi a nie jest to łatweGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piotrsoleniec jest offline   Odpowiedź z Cytatem