Temat: [Galaxy 2006-2015] Producent nie zapewnia szyb czołowych
View Single Post
Stary 15-09-2013, 21:25   #1
jeremihash
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 31-07-2012
Skąd: Żary
Model: Ford Galaxy MK3
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 10
Exclamation Producent nie zapewnia szyb czołowych

Witam, trzy miesiące temu w drodze strzelił kamyczek uderzając w szybę czołową, zrobił oczywiście wielkości 5 gr znak po sobie.

Wg prawa nie można jeździć z uszkodzoną szybą, grozi to utratą dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Użytkując Forda Galaxy do tej pory byłem na prawdę zadowolony z wyboru tegoż auta, ale po wszystkich perypetiach, telefonach związanych z próbą wymiany szyby czołowej, która nota bene była ubezpieczona w dodatkowym ubezpieczeniu na szyby.
Ale co z tego, gdy szyba full wypas nie jest dostępna ani w kraju, ni też za granicą...

Dzwoniłem już do Forda wielokrotnie i nikt mi nie jest w stanie określić terminu, na kiedy szyba mogłaby być.

No cóż, po co płacić maksymalne składki ubezpieczeniowe, po co kupować auto z emblematem Forda, skoro firma nie jest w stanie zapewnić podstawowych części...

W pewnym momencie pomyślałem... cholera, czuję się jakbym miał w posiadaniu jakieś Lamborgini wykonane na zamówienie, bo czekam na szybę czołową już trzeci miesiąc... i końca nie widać.

Ciekawe, czy ktoś jeszcze ma z tym problem.
Bo jeśli nie to chyba moje auto jest unikalne... jak Lamborgini wykonane na zlecenie.
jeremihash jest offline   Odpowiedź z Cytatem