View Single Post
Stary 14-09-2013, 22:06   #5101
bambelo
ford::advanced
 
Avatar bambelo
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-05-2008
Skąd: SZCZECIN
Model: HONDA ACCORD + Mondeo mk3
Silnik: i-VTEC
Rocznik: 2005
Postów: 354
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Kurcze czytam i jaki żal !!! - bo dzisiaj w potrzebie był kolega z pracami remontowymi a po pracy małe podziękowanie ( stąd poprawiny ) i niedziela mi pasowała ... trudno ale następny raz nie odpuszczę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ...kurcze jaki żal !!! bo super mieliście zabawę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hyper- w tamtym sezonie także miałem karnet na 8-kę i wykupiony vouczer przed świętami za 70 PLN - a teraz nie wykupiłem bo za drogo jak piszesz ale i tak jestem na każdym meczu bo kolesie ciągną a i jakoś tak samo ciśnienie przedmeczowe przychodzi że trzeba być. W tamtym roku na Poznań jechałem swoim autem a teraz specjalem ... inny klimat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - Pozdrawiam Andrzej
ps. także mam szwagra w Poznaniu ...może nie w samym bo w Opalenicy ale też kibic Lecha ale kibic w kapciach. Był ze mną na meczu Lecha w Szczecinie w tamtym sezonie - słynne rzucanie śniegiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ...no trochę było przegięcie ale widzieć jego minę ...bezcenne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez bambelo ; 14-09-2013 o 22:17
bambelo jest offline   Odpowiedź z Cytatem