View Single Post
Stary 13-09-2013, 18:41   #7
deltaW
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prośba o opinię - Kuga

Cytat:
Napisał Subtil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz chyba blisko więc możesz na spokojnie posprawdzać.
tak, to w tej chwili jedyny egzemplarz w najblizszej okolicy (w zasięgu cenowym - a jutro podjade zobaczyc jak wyglada Kuga z przebiegiem 80 tys.km. bo taki też jest - chyba pewny bo krajowy i w komisie dealerskim - niestety dla mnie cena zaporowa w porównaniu z tymi "okazjami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Cytat:
Napisał Subtil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Btw. Alfa na sprzedanie będzie?
Ooooo nie nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak naprawdę to samochód zmienia moja narzeczona i po przerobieniu kilku opcji w tej chwili do wyboru pozostał Quashquai (ktory jej sie podoba, jest pewny itd.) no i szukam jakiejś Kugi (tak tak, ma byc suv/crossover ...) bo mi się bardzo podoba (jej właściwie też) ale z tego co widzę, "pewne" egzemplarze są poza naszym zasięgiem a do takich jak powyzej podchodzę "jak do jeża".

Nie będą tu nikogo pytał Kuga czy Kaszka bo domyślam się z góry odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Subtil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a kiedy zrobiony pierwszy przegląd, czy nie było "lekkiej" obsuwki z powodu naprawy
A co do tego to mechanicznie sprawdzić mogę w serwisie, ja sam nie wykukałem sladow wiekszych napraw, szyby oryginalne. Po prostu na razie nie chce wydawac kasy na wiekszy przegląd w ASO tylko sam węszę co tu gra czy nie gra.
  Odpowiedź z Cytatem