Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 05-09-2013, 19:34   #419
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep - az na wyjatki takie jak CLA, w zadnym kompakcie nie dotykasz glowa podsufitki. a juz w ogole nie na przednich siedzeniach. nie mowiac o klasie sredniej. co do pomiaru, nie martw sie, bylo w centymetrach. a taka skoda superb outdoor 4x4 2.0tdi wazy 1600kg - co jest jeszcze w miare malo. passat alltrack wazy nie cale 1700kg a taki opel insignia st biturbo 4x4 country tourer wazy ponad 2000kg.

btw tak wyglada alltrack w terenie - chcesz powiedziec, ze do domu masz gorsza droge? (przeswit marne 165mm)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hehe gorszej nie mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale jak pojadę czasem na narty to się zdarza. Suzuki wcześniej dawało rade wjechać prawie pod stok, oby Kuga chociaż do połowy i będzie superGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A 165 mm na zdjęciu to nie dużoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie zgodzę się z pomiarami które przedstawiłeś. Wystarczy stanąć przy innym samochodzie zerknąćpod podwozie i na oko widać że Kuga jest wyższa od Mondeo (to z nim porównywałem). Także tu się po prostu nie zgodzę.

Tą insygnią mnie zainteresowałeś, wcześniej nie patrzyłem na opla nie sądziłem że mają 4x4Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fajne autko ale z wagą troche przesadziłeśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Mimo to i tak wybrałbym KugęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podawać dane zawsze można NissanXtrail ponad 1700 kia sorento 1900 podobnie jak volvo xc60.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sama kuga (nie pewne dane od sprzedawcy gdy kupowałem) może ważyć między 1700 a 1800 zależy jaki silnik i co wybierzeszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z podsufitką to był mały żarcik. Po prostu więcej przestrzeni dookoła powoduje że czuję się wygodniej i to zapewnia mi kugaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jedyne kombi jakie brałem pod uwagę gdy kupowałem Kugę to było Audi AllRoad z uwagi na prześwit i kąty natarciaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I powtórzę ostatni raz i już skończmy temat bo to głupotaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Każdy rodzaj samochodu ma swoje wady i zalety. Dla jednych to dla innych tamto gdyby było inaczej to wszyscy jeździlibyśmy tym samymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie da się zrobić z kompakta auta w teren i odwrotnie z SUVa wyścigówkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oooooo jeszcze jedna zaleta SUVówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wygodnie się do nich wsiadaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Starsze osoby doceniają gdy je wożęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem