Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 03-09-2013, 08:57   #379
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest to zrozumiałe, że zaciekle będziesz bronił swojego wyboru jako jedyny słuszny.
Jeździłem różnymi samochodami i wiem że nie ma ideału. W żadnym poście nie wychwalam auta w niebiosa. Gdyby nie silnik benzynowy to Kugi na pewno bym nie kupił (rozważałem jeszcze Mazdę CX5 ale różnica w cenie zaważyła na wyborze).

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dużo osób pisało na Forum, że ten silnik będzie się męczył w tej budzie... Czyt. brak tej opcji mocy (150 ps) w USA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poczytaj o tym silniku w innych modelach i będziesz miał częściową odpowiedź na pyt. czy ten silnik się będzie męczył bo chyba jeżdżą ludzie na wakacje załadowanymi autami.

Druga sprawa to porównujesz dwa różne rynki, w USA nikt z paliwem się nie liczył ale to się pomału zmienia czego efekt widzimy nie tylko w przypadku Forda.


Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapału Kubicy to ja nie mam, no może Ken'a Block'a...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ken czy Robert co za różnica? a no tak inaczej wyglądają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jeżeli tak dokładnie porównujesz dane to licz stosunek mocy do masy.

Ostatnio edytowane przez jankowalski973 ; 03-09-2013 o 09:02
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem