Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 03-09-2013, 07:51   #375
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
strasznie się czepiasz i szukasz dziury w całym, pozatym niewiem po co ci Kuga jak masz zapał Kubicy jak dla ciebie sekunda w przyspieszeniu to taka wielka różnica.
Jest to zrozumiałe, że zaciekle będziesz bronił swojego wyboru jako jedyny słuszny. Lecz napisałem gdzieś o obiektywne opinie gdyż to przewidziałem. Wkuga mnie to, że Ford robi fajnego SUV-a kreatywną księgowością. Dużo osób pisało na Forum, że ten silnik będzie się męczył w tej budzie... Czyt. brak tej opcji mocy (150 ps) w USA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Napiszę po jeździe próbnej - nie zależy mi na ściganiu, tylko jak trzeba będzie coś przeciągnąć pod górę czy awaryjnie odsadzić kolegów na drodze to potrzebuję pokładów mocy drzemiących pod maską, a nie motorynki, która udaje że da radę... Reasumując: downsizing wyjdzie nam bokiem, jak ecologia w autach Diesel'a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapału Kubicy to ja nie mam, no może Ken'a Block'a...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak ci jest malo 150KM z 1.6EB, to robisz to co ja i masz ~210KM. W czym problem?
Atlis, a co Ty?! Wyciągnąłeś ze 150-tki 210Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pochwal się jak się do tego zabrałeś... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Zizzy ; 03-09-2013 o 07:57
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem